Kanal İçi Akustik İzalasyon

Yanmazlık arttırıcı mineral bir madde ile güçlendirilmiş Alev Almaz Poliüretan köpüktür. Asla erimez, alev almaz ve akıcı damlacıklar oluşturmaz. Alevin süngerde yürüme hızı 0 mt/sn’dir.

Üzerinde statik elektrik oluşmadığından toz tutmaz. Kumaş, alüminyum folyo, suni deri vb. malzemeler lamine edildiğinde ürünün kolaylıkla temizlenmesi sağlanmış olur. Cam yünü veya taş yünü gibi dökülme yapmaz. Bu özelliğinden dolayı hava akımının bulunduğu mekanlarda güvenle kullanılabilir; (yemek salonları, oditoryumlar, müzik ve kayıt odaları, elektronik cihaz kutuları ve odaları vb.)

Kullanım yerleri: Isıtma ve havalandırma tesisatları, ses kayıt stüdyoları, sinema salonları, marine sektörü, Jeneratör-Kompresör sektörü, otomotiv sektörü,trenler, uçaklar kısaca yanmazlık ve ses yalıtımı istenen tüm alanlarda direk veya kompozit özel laminasyonlu (PVC ya da Kurşun Bariyerli) olarak kullanılabilir.

 

Yoğunluk: 50-60-70-80-100-110 Kg/m3.

Sertifikalar: BS 476 Part 5-6-7 (Class 0), SANITIZED AG ( Antibakteriyel), TGA ( Oksijen İndeksi) TUV Automotive, Rusya GOST, Rusya Hijyen

Menü